Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Nabídka sportů:

Výsledky

  • pondělí
    25.05.
  • úterý
    26.05.
  • středa
    27.05.
  • čtvrtek
    28.05.
  • pátek
    29.05.
  • sobota
    30.05.
  • neděle
    31.05.
Typ výsledků Zobrazení
Datum
Všechny sporty
Badminton
Baseball
Basketbal
DUEL
E-sport
Fotbal
Futsal
Hokej
MMA
Rugby
Sepak takraw
Stolní tenis
Šipky
Tenis
Volejbal

Badminton

Mezinárodní - Armenia Infinity Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64162 Isahakyan, Sargis - Isahakyan, Gevorg 31.05.20 | 08:50 1:2
64160 Rsyan, Spartak - Nazaretyan, Edgar 31.05.20 | 09:30 1:2
64161 Rsyan, Spartak - Isahakyan, Gevorg 31.05.20 | 10:20 2:0
64272 Nazaretyan, Edgar - Isahakyan, Sargis 31.05.20 | 11:00 2:0
64277 Nazaretyan, Edgar - Isahakyan, Gevorg 31.05.20 | 11:50 2:0
64275 Rsyan, Spartak - Isahakyan, Sargis 31.05.20 | 12:30 2:0
Mezinárodní - Armenia Infinity Cup, 4hra - muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64321 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 31.05.20 | 08:00 2:0

Baseball

Jižní Korea - KBO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62001 Doosan Bears - Lotte Giants 31.05.20 | 07:00 3:8
62000 KIA Tigers - LG Twins 31.05.20 | 07:00 5:13
62002 Nexen Heroes - KT Wiz 31.05.20 | 07:00 8:12
62003 Samsung Lions - NC Dinos 31.05.20 | 07:00 7:18
61999 SK Wyverns - Hanwha Eagles 31.05.20 | 07:00 6:4
Tchajwan - CPBL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
50733 Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 31.05.20 | 11:05 4:2
75799 Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 31.05.20 | 11:05 8:9
Tchajwan - CPBL Minor
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56754 Fubon Guardians 2 - Chinatrust Brothers 2 31.05.20 | 07:00 11:6

Basketbal

Electronic Leagues - NBA Cyber, Jihovýchodní divize
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75609 Atlanta Hawks (CRAGE) - Washington Wizards (SMITH) 31.05.20 | 07:00 56:61
77350 Charlotte Hornets (SVEN) - Washington Wizards (SMITH) 31.05.20 | 07:30 34:70
75612 Charlotte Hornets (SVEN) - Atlanta Hawks (CRAGE) 31.05.20 | 08:00 58:63
24965 Miami Heat (SLEEPY) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 31.05.20 | 08:00 50:56
25072 Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (SMITH) 31.05.20 | 08:30 60:57
25077 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (SMITH) 31.05.20 | 09:00 75:61
75607 Washington Wizards (SMITH) - Atlanta Hawks (CRAGE) 31.05.20 | 09:30 55:43
75614 Atlanta Hawks (CRAGE) - Charlotte Hornets (SVEN) 31.05.20 | 10:30 64:48
25074 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (SLEEPY) 31.05.20 | 10:30 63:59
25075 Washington Wizards (SMITH) - Miami Heat (SLEEPY) 31.05.20 | 11:00 zrušeno
25073 Washington Wizards (SMITH) - Orlando Magic (BAD_TRIP) 31.05.20 | 11:30 60:70
Electronic Leagues - NBA Cyber, Východní konference
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
33786 Brooklyn Nets (CRUEL) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP) 31.05.20 | 13:00 - : -
75710 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Toronto Raptors (JOKER) 31.05.20 | 13:00 - : -
75814 Boston Celtics (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN) 31.05.20 | 13:30 - : -
75611 Brooklyn Nets (CRUEL) - Toronto Raptors (JOKER) 31.05.20 | 13:30 - : -
33784 Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP) 31.05.20 | 14:00 - : -
75613 Brooklyn Nets (CRUEL) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN) 31.05.20 | 14:00 - : -
33873 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN) 31.05.20 | 14:30 - : -
75812 Boston Celtics (SLEEPY) - Toronto Raptors (JOKER) 31.05.20 | 14:30 - : -
33868 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (JOKER) 31.05.20 | 15:00 - : -
75815 Boston Celtics (SLEEPY) - Brooklyn Nets (CRUEL) 31.05.20 | 15:00 - : -
33869 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (CRUEL) 31.05.20 | 15:30 - : -
75709 Toronto Raptors (JOKER) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN) 31.05.20 | 15:30 - : -
Mezinárodní - Přátelské zápasy kluby, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
36983 Lions - Road Warriors 31.05.20 | 12:00 73:95
37007 Flames - Hunters 31.05.20 | 13:30 85:77
Nikaragua - Campeonato Carlos Ulloa
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
70252 Real Esteli - Jinotega 31.05.20 | 00:00 60:64
70277 Leones De Managua - Costa Caribe 31.05.20 | 02:00 73:86
70286 Tipitapa - San Isidro 31.05.20 | 02:30 96:89
Turkmenistán - NBLT
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
53675 Galkan - Binagar Asgabat 31.05.20 | 07:00 55:97
53770 Gurlushikchi - Gyrat 31.05.20 | 09:00 80:70

DUEL

Fotbal - Týmy (90')
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
30497 Hamburger SV - M´gladbach 31.05.20 | 13:30 - : -
30498 Teplice - Bohemians 1905 31.05.20 | 14:00 - : -
30515 Cr.Krakow - Šachtor D. 31.05.20 | 15:00 - : -

E-sport

Counter-Strike - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25214 Alternate aTTaX - Sprout 31.05.20 | 12:30 - : -
25803 Heroic - forZe 31.05.20 | 14:50 - : -
19106 HellRaisers - ESPADA 31.05.20 | 15:00 - : -
Dota2 - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
29407 Fnatic - BOOM Esports 31.05.20 | 11:00 3:1
League of Legends - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
28728 FunPlus Phoenix - Top Esports 31.05.20 | 11:00 1:3

Fotbal

Arménie - 1.liga, skupina o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
45679 Alashkert - Ararat Jerevan 31.05.20 | 14:45 - : -
Bělorusko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62059 Energetik BGU Minsk - Vitebsk 31.05.20 | 15:00 - : -
Bělorusko - 1.liga, rezervní týmy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
68096 FC Minsk - FC Slutsk Reserve 31.05.20 | 12:00 3:3
Bělorusko - 1.liga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
44801 FC Bobruichanka - FC Minsk 31.05.20 | 13:00 0:3
Bělorusko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
43082 FK Arsenal Dzerzhinsk - Naftan 31.05.20 | 14:00 4:2
42519 FC Orsha - FC Gomel 31.05.20 | 15:00 - : -
Burundi - Premier League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
16161 Atletico Academy - Bujumbura City 31.05.20 | 15:30 - : -
14953 Bumamuru FC - Olympic Star 31.05.20 | 15:30 - : -
15203 Musongati FC - LLB Academic 31.05.20 | 15:30 - : -
Česko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
498 Teplice - Opava 31.05.20 | 14:00 2:2
Dánsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
48306 Nykobing - Roskilde 31.05.20 | 12:00 2:2
48304 Vejle - Naestved 31.05.20 | 14:00 1:1
47562 Vendsyssel FF - Fredericia 31.05.20 | 15:00 - : -
Electronic Leagues - Cyber Europa League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
76507 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (YOSHI) 31.05.20 | 12:00 2:3
76510 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Basaksehir (YOSHI) 31.05.20 | 12:10 0:4
77084 Sporting CP (SPURSMAX) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11) 31.05.20 | 12:10 2:1
76508 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11) 31.05.20 | 12:20 1:4
77087 Sporting CP (SPURSMAX) - Basaksehir (YOSHI) 31.05.20 | 12:30 3:2
47643 KAA Gent (SPECIALIST) - Basaksehir (YOSHI) 31.05.20 | 12:40 3:1
77085 Sporting CP (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (MR.JEY) 31.05.20 | 12:40 4:1
76511 Basaksehir (YOSHI) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11) 31.05.20 | 12:50 1:3
76509 Basaksehir (YOSHI) - Celtic Glasgow (MR.JEY) 31.05.20 | 13:00 6:2
77088 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Sporting CP (SPURSMAX) 31.05.20 | 13:00 1:2
49671 KAA Gent (SPECIALIST) - Sporting CP (SPURSMAX) 31.05.20 | 13:10 5:1
76512 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic Glasgow (MR.JEY) 31.05.20 | 13:10 3:0
77086 Basaksehir (YOSHI) - Sporting CP (SPURSMAX) 31.05.20 | 13:20 7:3
48448 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - KAA Gent (SPECIALIST) 31.05.20 | 13:20 1:1
48449 Basaksehir (YOSHI) - KAA Gent (SPECIALIST) 31.05.20 | 13:30 2:3
77089 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Sporting CP (SPURSMAX) 31.05.20 | 13:30 2:2
Electronic Leagues - Cyber Champions League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75495 FC Salzburg (DEN1BRAVO) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 31.05.20 | 00:30 - : -
75489 Galatasaray (BAPHOMET) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 31.05.20 | 00:40 2:1
75496 Club Brugge (ZAZABAK) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 31.05.20 | 01:00 - : -
75491 SL Benfica (SUPERNOVA) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) 31.05.20 | 01:10 2:3
75497 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - FC Salzburg (DEN1BRAVO) 31.05.20 | 01:20 1:2
75337 Liverpool (RYUK) - FC Barcelona (TRANQUIL) 31.05.20 | 01:40 1:0
75499 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - Club Brugge (ZAZABAK) 31.05.20 | 01:50 0:1
75494 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - SL Benfica (SUPERNOVA) 31.05.20 | 02:00 1:2
75338 FC Barcelona (TRANQUIL) - Liverpool (RYUK) 31.05.20 | 02:30 4:1
Electronic Leagues - Cyber World Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75591 Denmark (DEN1BRAVO) - Switzerland (INDRA13_27) 31.05.20 | 03:00 0:3
75584 Mexico (BAPHOMET) - Poland (SUPERNOVA) 31.05.20 | 03:00 2:0
75588 Mexico (BAPHOMET) - Denmark (DEN1BRAVO) 31.05.20 | 03:20 3:3
75594 Poland (SUPERNOVA) - Denmark (DEN1BRAVO) 31.05.20 | 03:30 1:4
75590 Poland (SUPERNOVA) - Switzerland (INDRA13_27) 31.05.20 | 03:40 1:3
75845 Poland (SUPERNOVA) - Mexico (BAPHOMET) 31.05.20 | 03:50 4:3
75841 Switzerland (INDRA13_27) - Denmark (DEN1BRAVO) 31.05.20 | 03:50 2:1
75846 Denmark (DEN1BRAVO) - Mexico (BAPHOMET) 31.05.20 | 04:10 3:1
79505 Poland (SUPERNOVA) - Austria (ZAZABAK) 31.05.20 | 04:10 0:2
75844 Denmark (DEN1BRAVO) - Poland (SUPERNOVA) 31.05.20 | 04:20 2:3
79928 Switzerland (INDRA13_27) - Austria (ZAZABAK) 31.05.20 | 04:20 2:1
79947 Mexico (BAPHOMET) - Austria (ZAZABAK) 31.05.20 | 04:30 0:2
75847 Switzerland (INDRA13_27) - Poland (SUPERNOVA) 31.05.20 | 04:30 1:2
35797 Brazil (PRAYM) - Spain (SIMA) 31.05.20 | 13:00 1:0
75721 France (QUAVO) - Germany (WALKER) 31.05.20 | 13:00 6:1
35806 Belgium (JENKO) - Brazil (PRAYM) 31.05.20 | 13:10 1:0
75733 France (QUAVO) - Spain (SIMA) 31.05.20 | 13:10 2:0
75724 Belgium (JENKO) - Germany (WALKER) 31.05.20 | 13:20 2:4
35824 France (QUAVO) - Brazil (PRAYM) 31.05.20 | 13:20 2:3
75734 Belgium (JENKO) - Spain (SIMA) 31.05.20 | 13:30 3:4
35902 Germany (WALKER) - Brazil (PRAYM) 31.05.20 | 13:30 1:3
75726 Belgium (JENKO) - France (QUAVO) 31.05.20 | 13:40 2:4
75735 Germany (WALKER) - Spain (SIMA) 31.05.20 | 13:40 2:1
75727 Germany (WALKER) - France (QUAVO) 31.05.20 | 13:50 3:2
48450 Spain (SIMA) - Brazil (PRAYM) 31.05.20 | 13:50 1:2
36213 Brazil (PRAYM) - Belgium (JENKO) 31.05.20 | 14:00 3:0
75736 Spain (SIMA) - France (QUAVO) 31.05.20 | 14:00 0:4
36257 Brazil (PRAYM) - France (QUAVO) 31.05.20 | 14:10 5:2
75730 Germany (WALKER) - Belgium (JENKO) 31.05.20 | 14:10 1:1
36268 Brazil (PRAYM) - Germany (WALKER) 31.05.20 | 14:20 1:1
75737 Spain (SIMA) - Belgium (JENKO) 31.05.20 | 14:20 5:2
75732 France (QUAVO) - Belgium (JENKO) 31.05.20 | 14:30 4:1
75718 Spain (SIMA) - Germany (WALKER) 31.05.20 | 14:30 0:6
Electronic Leagues - eSports Battle - CIS Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
76607 CSKA Moscow (JKEY) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) 31.05.20 | 07:30 2:3
76602 Spartak Moscow (D1PSEN) - Lok.Moscow (KODAK) 31.05.20 | 07:30 0:0
76280 Lok.Moscow (KODAK) - CSKA Moscow (JKEY) 31.05.20 | 07:42 0:2
76608 Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) 31.05.20 | 07:42 3:1
76603 CSKA Moscow (JKEY) - Spartak Moscow (D1PSEN) 31.05.20 | 07:54 0:1
76290 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Lok.Moscow (KODAK) 31.05.20 | 07:54 2:2
76604 Lok.Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) 31.05.20 | 08:06 2:0
76609 Spartak Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) 31.05.20 | 08:06 4:0
76292 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (JKEY) 31.05.20 | 08:18 1:1
76610 Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) - Spartak Moscow (D1PSEN) 31.05.20 | 08:18 3:2
76605 Lok.Moscow (KODAK) - Spartak Moscow (D1PSEN) 31.05.20 | 08:30 0:1
76646 Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) - CSKA Moscow (JKEY) 31.05.20 | 08:30 0:2
76283 CSKA Moscow (JKEY) - Lok.Moscow (KODAK) 31.05.20 | 08:42 0:0
76645 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) 31.05.20 | 08:42 2:1
76291 Lok.Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) 31.05.20 | 08:54 1:0
76611 Spartak Moscow (D1PSEN) - CSKA Moscow (JKEY) 31.05.20 | 08:54 2:2
76606 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Spartak Moscow (D1PSEN) 31.05.20 | 09:06 0:1
76647 Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) - Lok.Moscow (KODAK) 31.05.20 | 09:06 0:1
76293 CSKA Moscow (JKEY) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) 31.05.20 | 09:18 2:2
76612 Spartak Moscow (D1PSEN) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) 31.05.20 | 09:18 3:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Euro 2020
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
14083 Belgium (HRUSCH) - Germany (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 12:00 3:1
14185 Spain (VETALMON) - Portugal (DANGERDIM77) 31.05.20 | 12:00 zrušeno
14186 Germany (SLEZAINTIMA) - France (DM1TRENA) 31.05.20 | 12:12 3:0
14084 Portugal (DANGERDIM77) - Belgium (HRUSCH) 31.05.20 | 12:12 zrušeno
14060 Belgium (HRUSCH) - Spain (VETALMON) 31.05.20 | 12:24 1:1
14091 France (DM1TRENA) - Portugal (DANGERDIM77) 31.05.20 | 12:24 zrušeno
14099 Portugal (DANGERDIM77) - Germany (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 12:36 zrušeno
14062 Spain (VETALMON) - France (DM1TRENA) 31.05.20 | 12:36 1:3
14112 France (DM1TRENA) - Belgium (HRUSCH) 31.05.20 | 12:48 0:0
14063 Germany (SLEZAINTIMA) - Spain (VETALMON) 31.05.20 | 12:48 0:0
14116 Germany (SLEZAINTIMA) - Belgium (HRUSCH) 31.05.20 | 13:00 2:1
14064 Portugal (DANGERDIM77) - Spain (VETALMON) 31.05.20 | 13:00 zrušeno
14076 Belgium (HRUSCH) - Portugal (DANGERDIM77) 31.05.20 | 13:12 zrušeno
14180 France (DM1TRENA) - Germany (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 13:12 2:1
14077 Portugal (DANGERDIM77) - France (DM1TRENA) 31.05.20 | 13:24 zrušeno
14181 Spain (VETALMON) - Belgium (HRUSCH) 31.05.20 | 13:24 1:1
14254 France (DM1TRENA) - Spain (VETALMON) 31.05.20 | 13:36 1:0
14082 Germany (SLEZAINTIMA) - Portugal (DANGERDIM77) 31.05.20 | 13:36 zrušeno
14255 Belgium (HRUSCH) - France (DM1TRENA) 31.05.20 | 13:48 1:2
14256 Spain (VETALMON) - Germany (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 13:48 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Europa League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
76219 CF Valencia (HRUSCH) - Ajax (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 14:00 0:0
76261 Ajax (SLEZAINTIMA) - FC Porto (DM1TRENA) 31.05.20 | 14:12 1:0
76230 FC Porto (DM1TRENA) - CF Valencia (HRUSCH) 31.05.20 | 14:48 0:1
76228 Ajax (SLEZAINTIMA) - CF Valencia (HRUSCH) 31.05.20 | 15:00 1:1
76232 FC Porto (DM1TRENA) - Ajax (SLEZAINTIMA) 31.05.20 | 15:12 1:0
76249 CF Valencia (HRUSCH) - FC Porto (DM1TRENA) 31.05.20 | 15:48 - : -
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
76295 SSC Napoli (D1PSEN) - Tottenham Hotspur (KODAK) 31.05.20 | 09:30 0:1
76351 Tottenham Hotspur (KODAK) - Bayern (JKEY) 31.05.20 | 09:42 1:0
76281 Bayern (JKEY) - SSC Napoli (D1PSEN) 31.05.20 | 09:54 1:0
76286 Paris SG (BOMBI1T0) - Tottenham Hotspur (KODAK) 31.05.20 | 09:54 2:0
76284 SSC Napoli (D1PSEN) - Paris SG (BOMBI1T0) 31.05.20 | 10:06 2:1
30889 Tottenham Hotspur (KODAK) - Real Madrid (GUSTAVO) 31.05.20 | 10:06 1:1
76287 Paris SG (BOMBI1T0) - Bayern (JKEY) 31.05.20 | 10:18 2:2
30898 Real Madrid (GUSTAVO) - SSC Napoli (D1PSEN) 31.05.20 | 10:18 1:0
30899 Real Madrid (GUSTAVO) - Bayern (JKEY) 31.05.20 | 10:30 1:2
76352 Tottenham Hotspur (KODAK) - SSC Napoli (D1PSEN) 31.05.20 | 10:30 1:2
76296 Bayern (JKEY) - Tottenham Hotspur (KODAK) 31.05.20 | 10:42 1:0
30901 Paris SG (BOMBI1T0) - Real Madrid (GUSTAVO) 31.05.20 | 10:42 2:1
76274 SSC Napoli (D1PSEN) - Bayern (JKEY) 31.05.20 | 10:54 1:0
76285 Tottenham Hotspur (KODAK) - Paris SG (BOMBI1T0) 31.05.20 | 10:54 0:2
76288 Paris SG (BOMBI1T0) - SSC Napoli (D1PSEN) 31.05.20 | 11:06 0:1
30913 Real Madrid (GUSTAVO) - Tottenham Hotspur (KODAK) 31.05.20 | 11:06 1:2
76279 Bayern (JKEY) - Paris SG (BOMBI1T0) 31.05.20 | 11:18 2:1
31133 SSC Napoli (D1PSEN) - Real Madrid (GUSTAVO) 31.05.20 | 11:18 3:0
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Champions League B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
70787 Bayern (SKROMNUY) - SSC Napol I(VRICO) 31.05.20 | 00:00 5:0
70830 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Tottenham (BOULEVARD_PROSPECT) 31.05.20 | 00:00 0:0
70831 Paris SG (ARCOS) - Real Madrid (LAIKINGDAST) 31.05.20 | 00:12 1:1
70841 Tottenham (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern (SKROMNUY) 31.05.20 | 00:12 1:0
70846 Bayern (SKROMNUY) - Paris SG (ARCOS) 31.05.20 | 00:24 1:4
70877 SSC Napol I(VRICO) - Tottenham (BOULEVARD_PROSPECT) 31.05.20 | 00:24 1:0
70881 Paris SG (ARCOS) - SSC Napol I(VRICO) 31.05.20 | 00:36 0:0
70878 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Bayern (SKROMNUY) 31.05.20 | 00:36 4:0
70945 SSC Napol I(VRICO) - Real Madrid (LAIKINGDAST) 31.05.20 | 00:48 0:0
70948 Tottenham (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris SG (ARCOS) 31.05.20 | 00:48 2:2
Electronic Leagues - France Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75826 OGC Nice (ISHKING11) - Saint Etienne (YOSHI) 31.05.20 | 09:30 zrušeno
75838 Montpellier (SPURSMAX) - OGC Nice (ISHKING11) 31.05.20 | 09:40 2:2
75821 Stade Rennais (MR.JEY) - Saint Etienne (YOSHI) 31.05.20 | 09:40 0:1
29403 Montpellier (SPURSMAX) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 31.05.20 | 09:50 2:3
75827 Stade Rennais (MR.JEY) - OGC Nice (ISHKING11) 31.05.20 | 09:50 1:1
28900 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - OGC Nice (ISHKING11) 31.05.20 | 10:00 4:3
75859 Montpellier (SPURSMAX) - Saint Etienne (YOSHI) 31.05.20 | 10:00 1:5
28898 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Saint Etienne (YOSHI) 31.05.20 | 10:10 2:1
75823 Montpellier (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY) 31.05.20 | 10:10 5:2
75828 Saint Etienne (YOSHI) - OGC Nice (ISHKING11) 31.05.20 | 10:20 2:2
75839 OGC Nice (ISHKING11) - Montpellier (SPURSMAX) 31.05.20 | 10:30 1:0
75824 Saint Etienne (YOSHI) - Stade Rennais (MR.JEY) 31.05.20 | 10:30 4:1
29404 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Montpellier (SPURSMAX) 31.05.20 | 10:40 3:2
75829 OGC Nice (ISHKING11) - Stade Rennais (MR.JEY) 31.05.20 | 10:40 4:2
29405 OGC Nice (ISHKING11) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 31.05.20 | 10:50 0:4
75825 Saint Etienne (YOSHI) - Montpellier (SPURSMAX) 31.05.20 | 10:50 2:1
28901 Saint Etienne (YOSHI) - Girondins Bordeux (SPECIALIST) 31.05.20 | 11:00 2:3
75830 Stade Rennais (MR.JEY) - Montpellier (SPURSMAX) 31.05.20 | 11:00 3:4
Electronic Leagues - Germany Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75519 Bayern (QUAVO) - Monchengladbach (WALKER) 31.05.20 | 10:00 1:1
25505 Leverkusen (DIMQAA) - RB Leipzig (SIMA) 31.05.20 | 10:00 0:1
28673 Bayern (QUAVO) - RB Leipzig (SIMA) 31.05.20 | 10:10 1:0
25627 Dortmund (JENKO) - Leverkusen (DIMQAA) 31.05.20 | 10:10 1:2
25617 Bayern (QUAVO) - Leverkusen (DIMQAA) 31.05.20 | 10:20 3:0
75524 Dortmund (JENKO) - Monchengladbach (WALKER) 31.05.20 | 10:20 1:1
28758 Dortmund (JENKO) - RB Leipzig (SIMA) 31.05.20 | 10:30 0:2
25628 Monchengladbach (WALKER) - Leverkusen (DIMQAA) 31.05.20 | 10:30 1:1
75521 Dortmund (JENKO) - Bayern (QUAVO) 31.05.20 | 10:40 1:3
28896 Monchengladbach (WALKER) - RB Leipzig (SIMA) 31.05.20 | 10:40 0:2
75527 Monchengladbach (WALKER) - Bayern (QUAVO) 31.05.20 | 10:50 0:1
25620 RB Leipzig (SIMA) - Leverkusen (DIMQAA) 31.05.20 | 10:50 2:2
25629 Leverkusen (DIMQAA) - Dortmund (JENKO) 31.05.20 | 11:00 4:2
29354 RB Leipzig (SIMA) - Bayern (QUAVO) 31.05.20 | 11:00 0:1
25625 Leverkusen (DIMQAA) - Bayern (QUAVO) 31.05.20 | 11:10 2:4
75523 Monchengladbach (WALKER) - Dortmund (JENKO) 31.05.20 | 11:10 3:2
25630 Leverkusen (DIMQAA) - Monchengladbach (WALKER) 31.05.20 | 11:20 1:1
29442 RB Leipzig (SIMA) - Dortmund (JENKO) 31.05.20 | 11:20 8:0
75529 Bayern (QUAVO) - Dortmund (JENKO) 31.05.20 | 11:30 4:1
29541 RB Leipzig (SIMA) - Monchengladbach (WALKER) 31.05.20 | 11:30 0:1
Electronic Leagues - GT G-26 League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
78270 Bayern (SPYPSY) - SSC Napoli (GOSAS) 31.05.20 | 05:00 4:0
78385 FC Porto (ALEXX00000) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 31.05.20 | 05:00 5:2
78390 Chelsea FC (SAMSON) - Paris SG (SAM) 31.05.20 | 05:00 1:2
78271 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY) 31.05.20 | 05:20 4:2
78267 CSKA Moscow (GARRY) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 05:40 2:3
78388 Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 05:40 0:1
78269 SSC Napoli (GOSAS) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 05:40 0:2
16971 AC Milan (VAL) - Dortmund (TEOK) 31.05.20 | 06:40 0:1
17028 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - SSC Napoli (GOSAS) 31.05.20 | 06:40 3:1
17052 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY) 31.05.20 | 06:40 6:7
17063 CSKA Moscow (GARRY) - AC Milan (VAL) 31.05.20 | 07:00 2:3
17053 Galatasaray (GEROGIANNISC) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 07:00 2:3
17045 SSC Napoli (GOSAS) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 07:00 3:6
17092 Chelsea FC (SAMSON) - FC Porto (ALEXX00000) 31.05.20 | 07:20 0:3
17046 Manch.Utd (KARNEHSON) - Bayern (SPYPSY) 31.05.20 | 07:20 1:2
17029 Paris SG (SAM) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 07:20 0:2
17047 Bayern (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON) 31.05.20 | 07:40 1:2
17041 Inter Milan (STALKER) - Manch.Utd (KARNEHSON) 31.05.20 | 07:40 2:3
17040 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Paris SG (SAM) 31.05.20 | 07:40 2:1
16970 AC Milan (VAL) - SSC Napoli (GOSAS) 31.05.20 | 08:00 0:4
17064 Dortmund (TEOK) - CSKA Moscow (GARRY) 31.05.20 | 08:00 3:1
17058 SL Benfica (PAULARASYOU) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 31.05.20 | 08:00 1:2
17067 Galatasaray (GEROGIANNISC) - AC Milan (VAL) 31.05.20 | 08:20 5:3
16974 Paris SG (SAM) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 08:20 2:2
17048 SSC Napoli (GOSAS) - Dortmund (TEOK) 31.05.20 | 08:20 3:0
17042 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern (SPYPSY) 31.05.20 | 08:40 1:3
17136 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 08:40 1:3
16978 Manch.Utd (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 08:40 1:1
17255 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000) 31.05.20 | 09:00 4:1
17253 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Chelsea FC (SAMSON) 31.05.20 | 09:00 1:0
17062 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manch.Utd (KARNEHSON) 31.05.20 | 09:00 0:0
17244 AC Milan (VAL) - Paris SG (SAM) 31.05.20 | 09:20 4:2
17245 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS) 31.05.20 | 09:20 2:4
17243 Dortmund (TEOK) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 31.05.20 | 09:20 1:2
17252 Galatasaray (GEROGIANNISC) - CSKA Moscow (GARRY) 31.05.20 | 09:40 5:4
17924 Manch.Utd (KARNEHSON) - AC Milan (VAL) 31.05.20 | 09:40 3:2
18916 Paris SG (SAM) - Dortmund (TEOK) 31.05.20 | 09:40 1:1
17743 Bayern (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 10:00 1:2
17926 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 10:00 3:2
17768 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 10:00 2:3
17744 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON) 31.05.20 | 10:20 1:0
18914 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - Bayern (SPYPSY) 31.05.20 | 10:20 2:0
17741 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000) 31.05.20 | 10:20 3:1
17769 CSKA Moscow (GARRY) - Paris SG (SAM) 31.05.20 | 10:40 4:3
17770 Dortmund (TEOK) - Manch.Utd (KARNEHSON) 31.05.20 | 10:40 3:0
17927 SSC Napoli (GOSAS) - Galatasaray (GEROGIANNISC) 31.05.20 | 10:40 1:0
34211 Chelsea FC (SAMSON) - Dortmund (TEOK) 31.05.20 | 11:00 0:3
34236 Manch.Utd (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY) 31.05.20 | 11:00 3:3
34240 Paris SG (SAM) - SSC Napoli (GOSAS) 31.05.20 | 11:00 2:4
34217 Bayern (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 11:20 1:4
34242 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL) 31.05.20 | 11:20 5:2
34212 Inter Milan (STALKER) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 11:20 0:3
37712 AC Milan (VAL) - Bayern (SPYPSY) 31.05.20 | 11:40 1:5
37717 Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000) 31.05.20 | 11:40 1:4
37715 SL Benfica (PAULARASYOU) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 11:40 3:2
37718 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON) 31.05.20 | 12:00 2:2
37716 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Paris SG (SAM) 31.05.20 | 12:00 2:1
37719 SSC Napoli (GOSAS) - Manch.Utd (KARNEHSON) 31.05.20 | 12:00 1:2
38875 Bayern (SPYPSY) - Dortmund (TEOK) 31.05.20 | 12:40 3:1
38871 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL) 31.05.20 | 12:40 3:1
38870 PSV Eindhoven (KOSTASLFC) - SL Benfica (PAULARASYOU) 31.05.20 | 12:40 0:1
41221 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTASLFC) 31.05.20 | 13:00 0:0
41435 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern (SPYPSY) 31.05.20 | 13:00 2:3
41074 Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER) 31.05.20 | 13:00 2:2
41089 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Chelsea FC (SAMSON) 31.05.20 | 13:20 - : -
41105 Paris SG (SAM) - Manch.Utd (KARNEHSON) 31.05.20 | 13:20 1:2
41436 SSC Napoli (GOSAS) - FC Porto (ALEXX00000) 31.05.20 | 13:20 0:5
46357 Glasgow Rangers (DESO) - Juventus Turin (BEN) 31.05.20 | 13:40 0:1
46341 Lok.Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 31.05.20 | 13:40 - : -
46343 Manch.City (SONEVIQUE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 31.05.20 | 13:40 3:2
46348 Atl.Madrid (YABOYMONDE) - Real Madrid (MAVERIK) 31.05.20 | 14:00 3:2
46358 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Liverpool FC (TANTO) 31.05.20 | 14:00 3:1
46401 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Ajax (COBRA4) 31.05.20 | 14:00 2:0
46374 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 31.05.20 | 14:20 2:0
46461 Liverpool FC (TANTO) - Atl.Madrid (YABOYMONDE) 31.05.20 | 14:20 0:3
46464 Real Madrid (MAVERIK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 31.05.20 | 14:20 1:5
46465 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manch.City (SONEVIQUE) 31.05.20 | 14:40 3:1
46462 FC Barcelona (KARETSOS4) - Glasgow Rangers (DESO) 31.05.20 | 14:40 2:4
47170 Juventus Turin (BEN) - Lok.Moscow (BURTON) 31.05.20 | 14:40 1:2
46634 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 31.05.20 | 15:00 2:1
46495 Lok.Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4) 31.05.20 | 15:00 3:2
46496 Manch.City (SONEVIQUE) - Juventus Turin (BEN) 31.05.20 | 15:00 0:0
47177 Ajax (COBRA4) - Real Madrid (MAVERIK) 31.05.20 | 15:20 5:1
47183 Atl.Madrid (YABOYMONDE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 31.05.20 | 15:20 4:1
47213 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Liverpool FC (TANTO) 31.05.20 | 15:20 3:1
47216 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Atl.Madrid (YABOYMONDE) 31.05.20 | 15:40 2:1
47204 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000) 31.05.20 | 15:40 0:3
47209 Liverpool FC (TANTO) - Ajax (COBRA4) 31.05.20 | 15:40 0:3
Electronic Leagues - Italy Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75587 Inter Milan (QUAVO) - Atalanta BC (WALKER) 31.05.20 | 07:00 5:2
75754 Lazio Roma (DIMQAA) - SSC Napoli (SIMA) 31.05.20 | 07:00 0:1
75756 Inter Milan (QUAVO) - SSC Napoli (SIMA) 31.05.20 | 07:10 1:1
75762 Juventus (JENKO) - Lazio Roma (DIMQAA) 31.05.20 | 07:10 2:0
75763 Inter Milan (QUAVO) - Lazio Roma (DIMQAA) 31.05.20 | 07:20 1:0
75764 Atalanta BC (WALKER) - Lazio Roma (DIMQAA) 31.05.20 | 07:30 4:1
75757 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (SIMA) 31.05.20 | 07:30 0:1
75744 Atalanta BC (WALKER) - SSC Napoli (SIMA) 31.05.20 | 07:40 1:1
75585 Juventus (JENKO) - Inter Milan (QUAVO) 31.05.20 | 07:40 3:4
75589 Atalanta BC (WALKER) - Inter Milan (QUAVO) 31.05.20 | 07:50 0:2
75758 SSC Napoli (SIMA) - Lazio Roma (DIMQAA) 31.05.20 | 07:50 1:2
75747 Lazio Roma (DIMQAA) - Juventus (JENKO) 31.05.20 | 08:00 1:1
75759 SSC Napoli (SIMA) - Inter Milan (QUAVO) 31.05.20 | 08:00 0:1
19011 Atalanta BC (WALKER) - Juventus (JENKO) 31.05.20 | 08:10 4:2
75749 Lazio Roma (DIMQAA) - Inter Milan (QUAVO) 31.05.20 | 08:10 1:2
75760 Lazio Roma (DIMQAA) - Atalanta BC (WALKER) 31.05.20 | 08:20 3:3
75751 SSC Napoli (SIMA) - Juventus (JENKO) 31.05.20 | 08:20 0:2
75586 Inter Milan (QUAVO) - Juventus (JENKO) 31.05.20 | 08:30 5:2
75761 SSC Napoli (SIMA) - Atalanta BC (WALKER) 31.05.20 | 08:30 1:3
Electronic Leagues - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
15746 DNK FC Dimonchello - FRZ Forze 31.05.20 | 09:30 1:2
15749 INA Inactivetv - VEG Vega Squadron 31.05.20 | 09:55 1:2
15750 DNK FC Dimonchello - RUB FC Kazan 31.05.20 | 10:20 0:1
15679 FRZ Forze - VEG Vega Squadron 31.05.20 | 10:45 0:2
15689 RUB FC Kazan - INA Inactivetv 31.05.20 | 11:10 4:0
15694 VEG Vega Squadron - DNK FC Dimonchello 31.05.20 | 11:35 1:2
15737 RUB FC Kazan - FRZ Forze 31.05.20 | 12:00 3:1
15738 INA Inactivetv - DNK FC Dimonchello 31.05.20 | 12:25 2:6
15739 FRZ Forze - INA Inactivetv 31.05.20 | 12:50 5:2
16437 VEG Vega Squadron - RUB FC Kazan 31.05.20 | 13:15 2:1
Electronic Leagues - Spain Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75526 FC Barcelona (FRIC) - FC Sevilla (TRANQUIL) 31.05.20 | 04:00 1:1
75557 Real Madrid (MILLER) - CF Valencia (RYUK) 31.05.20 | 04:00 2:1
75528 Atl.Madrid (APHEX) - FC Barcelona (FRIC) 31.05.20 | 04:10 2:5
75558 Real Madrid (MILLER) - FC Sevilla (TRANQUIL) 31.05.20 | 04:10 0:1
75559 Atl.Madrid (APHEX) - CF Valencia (RYUK) 31.05.20 | 04:20 2:4
75530 Real Madrid (MILLER) - FC Barcelona (FRIC) 31.05.20 | 04:20 1:0
75576 Atl.Madrid (APHEX) - FC Sevilla (TRANQUIL) 31.05.20 | 04:30 0:3
75531 CF Valencia (RYUK) - FC Barcelona (FRIC) 31.05.20 | 04:30 2:3
75560 Atl.Madrid (APHEX) - Real Madrid (MILLER) 31.05.20 | 04:40 4:1
75532 CF Valencia (RYUK) - FC Sevilla (TRANQUIL) 31.05.20 | 04:40 4:4
75561 CF Valencia (RYUK) - Real Madrid (MILLER) 31.05.20 | 04:50 0:2
75533 FC Sevilla (TRANQUIL) - FC Barcelona (FRIC) 31.05.20 | 04:50 1:1
75562 FC Barcelona (FRIC) - Atl.Madrid (APHEX) 31.05.20 | 05:00 1:1
75520 FC Sevilla (TRANQUIL) - Real Madrid (MILLER) 31.05.20 | 05:00 0:2
75534 CF Valencia (RYUK) - Atl.Madrid (APHEX) 31.05.20 | 05:10 2:4
75522 FC Barcelona (FRIC) - Real Madrid (MILLER) 31.05.20 | 05:10 0:2
75535 FC Barcelona (FRIC) - CF Valencia (RYUK) 31.05.20 | 05:20 4:3
75575 FC Sevilla (TRANQUIL) - Atl.Madrid (APHEX) 31.05.20 | 05:20 2:3
75536 FC Sevilla (TRANQUIL) - CF Valencia (RYUK) 31.05.20 | 05:30 3:2
75525 Real Madrid (MILLER) - Atl.Madrid (APHEX) 31.05.20 | 05:30 0:2
Estonsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
41252 Viljandi JK Tulevik - Nomme Kalju 31.05.20 | 12:00 0:6
41251 Levadia - Paide 31.05.20 | 14:00 4:1
Jižní Korea - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
36834 FC Soul - Seongnam 31.05.20 | 09:30 0:1
37040 Incheon Utd. - Pohang 31.05.20 | 12:00 1:4
Jižní Korea - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
63238 Ansan Greeners FC - Jeju 31.05.20 | 09:00 1:2
63281 Chungnam Asan FC - Seoul E-Land FC 31.05.20 | 11:30 0:1
63405 Suwon FC - Bucheon FC 1995 31.05.20 | 11:30 1:2
Kostarika - 1.liga, Clausura
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
13045 Herediano - AD Santos 31.05.20 | 03:00 3:1
Mez. klubové - Přátelské zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31481 FC Slavoj Olympia Bruntal - Heřmanice 31.05.20 | 15:00 - : -
Německo - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
2206 M´gladbach - Union Berlin 31.05.20 | 15:30 - : -
Německo - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
23833 Dynamo Dresden - Stuttgart 31.05.20 | 13:30 0:2
23831 Hamburger SV - Wehen 31.05.20 | 13:30 3:2
23837 Heidenheim - Aue 31.05.20 | 13:30 3:0
Německo - 3.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67714 1860 München - Duisburg 31.05.20 | 13:00 3:2
67718 Pr.Münster - Hallescher 31.05.20 | 14:00 - : -
Polsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
40577 Wisla Plock - Kielce 31.05.20 | 12:30 1:4
40565 Cr.Krakow - Bialystok 31.05.20 | 15:00 - : -
Tchajwan - 1. liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
42265 Tainan City FC - Taipei Tatung 31.05.20 | 10:00 3:1
42349 Taiwan Power Company - Hang Yuen 31.05.20 | 10:00 0:0
Ukrajina - 1.liga, o udržení
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62177 V.Poltava - FC Lvov 31.05.20 | 13:00 1:1
Vietnam - Pohár
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
59259 Binh Duong - Thang Hoa 31.05.20 | 12:00 1:0
56753 Can Tho - Binh Phuoc 31.05.20 | 12:00 1:0
56755 QNK Quang Nam - Hong Linh HA Tinh FC 31.05.20 | 12:00 0:1
56670 Hanoi TT - Dong Thap 31.05.20 | 14:00 - : -

Futsal

Bělorusko - 1. liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56671 Vrz Gomel - BCH Gomel 31.05.20 | 13:00 2:5
56663 FC Stalitsa Minsk - Viten Novolukoml 31.05.20 | 15:15 - : -

Hokej

Rusko - Comet Division, muži (3x10min)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
12087 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi 31.05.20 | 02:50 5:4
23079 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony 31.05.20 | 03:50 4:5
20543 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 31.05.20 | 11:50 5:9
20385 Stalker - Ledovyy Desant 31.05.20 | 12:50 6:5
20561 Ershistyye Tigry - Stalker 31.05.20 | 13:50 9:7
20418 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 31.05.20 | 14:50 10:7
20551 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 31.05.20 | 15:50 - : -

MMA

UFC - UFC Fight Night
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
70597 Gutierrez Ch. - Morales V. 31.05.20 | 00:00 1:0
70598 Smolka L. - Kenney C. 31.05.20 | 00:40 0:1
70600 Elliott T. - Royval, Brandon 31.05.20 | 01:10 0:1
70603 Hill J. - Farias K. 31.05.20 | 01:30 1:0
70605 Rodriguez D. - Green, Gabriel 31.05.20 | 02:00 1:0
70608 Chookagian K. - Shevchenko A. 31.05.20 | 02:30 1:0
70613 Dern M. - Cifers H. 31.05.20 | 03:10 1:0
70620 Roberts R. - Weaver B. 31.05.20 | 03:35 1:0
70676 Quarantillo B. - Carlyle S. 31.05.20 | 03:55 1:0
70677 Ivanov B. - Sakai A. 31.05.20 | 04:30 0:1
70680 Woodley T. - Burns G. 31.05.20 | 05:10 0:1

Rugby

Rugbyová liga - NRL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34700 Penrith - Newcastle 31.05.20 | 08:05 14:14
34727 Manly - Canterbu. 31.05.20 | 10:30 32:6

Sepak takraw

Mezinárodní - Amatérský turnaj, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
17547 Indonésie - Filipíny 31.05.20 | 09:00 0:2
17555 Malajsie - Thajsko 31.05.20 | 09:30 2:0
17556 Thajsko - Indonésie 31.05.20 | 10:00 2:1
17560 Filipíny - Malajsie 31.05.20 | 10:30 2:0
17564 Thajsko - Filipíny 31.05.20 | 11:00 2:0
17576 Indonésie - Malajsie 31.05.20 | 11:30 - : -

Stolní tenis

Arménie - ITT Cup League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56476 Vardanian, Davit - Antonyan, Edvard 31.05.20 | 04:00 3:0
56593 Nikoghosyan, Narek - Apriyan, Ernest 31.05.20 | 04:20 3:0
56632 Malkhasyan, Gagik - Apriyan, Ernest 31.05.20 | 05:00 3:2
Mezinárodní - Setka Cup 2020, dvouhra - muži (Ukrajina)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
78998 Sedin, Volodymyr - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 07:00 3:0
79005 Tkachenko, Yaroslav - Kondratenko, Vasiliy 31.05.20 | 07:15 2:3
79000 Zhyrnov, oleksandr - Vlasenko, Valeriy 31.05.20 | 07:30 3:2
79006 Kolesnykov, Valeriy - Havryliuk, Bohdan 31.05.20 | 07:45 3:1
78997 Nadoporozhsky, Alexey - Babenko, Pavlo 31.05.20 | 08:00 1:3
79011 Dulientsov, Denys - Mrykh, Maksym 31.05.20 | 08:15 1:3
79007 Sedin, Volodymyr - Vlasenko, Valeriy 31.05.20 | 08:30 2:3
79014 Tkachenko, Yaroslav - Havryliuk, Bohdan 31.05.20 | 08:45 1:3
79022 Babenko, Pavlo - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 09:00 3:0
79015 Mrykh, Maksym - Kondratenko, Vasiliy 31.05.20 | 09:15 3:1
79023 Zhyrnov, oleksandr - Nadoporozhsky, Alexey 31.05.20 | 09:30 0:3
79026 Kolesnykov, Valeriy - Dulientsov, Denys 31.05.20 | 09:45 3:1
79035 Sedin, Volodymyr - Babenko, Pavlo 31.05.20 | 10:00 1:3
79039 Tkachenko, Yaroslav - Mrykh, Maksym 31.05.20 | 10:15 3:0
79051 Nadoporozhsky, Alexey - Vlasenko, Valeriy 31.05.20 | 10:30 0:3
79050 Dulientsov, Denys - Havryliuk, Bohdan 31.05.20 | 10:45 0:3
79063 Zhyrnov, oleksandr - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 11:00 1:3
79059 Kolesnykov, Valeriy - Kondratenko, Vasiliy 31.05.20 | 11:15 3:2
79062 Sedin, Volodymyr - Nadoporozhsky, Alexey 31.05.20 | 11:30 1:3
79338 Tkachenko, Yaroslav - Dulientsov, Denys 31.05.20 | 11:45 3:1
13312 Zhyrnov, oleksandr - Babenko, Pavlo 31.05.20 | 12:00 0:3
79354 Kolesnykov, Valeriy - Mrykh, Maksym 31.05.20 | 12:15 2:3
13313 Vlasenko, Valeriy - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 12:30 3:0
79355 Havryliuk, Bohdan - Kondratenko, Vasiliy 31.05.20 | 12:45 3:0
13332 Sedin, Volodymyr - Zhyrnov, oleksandr 31.05.20 | 13:00 zrušeno
79328 Tkachenko, Yaroslav - Kolesnykov, Valeriy 31.05.20 | 13:15 3:2
13384 Nadoporozhsky, Alexey - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 13:30 0:3
79357 Dulientsov, Denys - Kondratenko, Vasiliy 31.05.20 | 13:45 0:3
13381 Babenko, Pavlo - Vlasenko, Valeriy 31.05.20 | 14:00 3:0
79358 Mrykh, Maksym - Havryliuk, Bohdan 31.05.20 | 14:15 3:0
13382 Hudushyn, Ihor - Yakimenko, Stefan 31.05.20 | 14:30 3:0
63902 Dynaburg, Leonid - Gonchurak, Alexander 31.05.20 | 14:45 3:1
13383 Yakubov, Marat - Troian, Andrii 31.05.20 | 15:00 3:1
63905 Vasko, Vitaly - Solomko, Serhii 31.05.20 | 15:15 3:2
13732 Pereguda, Oleg - Semenets Sergey 31.05.20 | 15:30 0:3
65562 Udovenko, Ivan - Populovskyi, Eduard 31.05.20 | 15:45 - : -
Mezinárodní - TT Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75809 Kovalenko, Vyacheslav - Kozyr, Ivan 31.05.20 | 00:00 2:3
75813 Kozyr, Ivan - Kryshtal, Dmytro 31.05.20 | 00:30 3:0
60667 Kovalenko, Vyacheslav - Chaplyanka, Anatoliy 31.05.20 | 01:00 3:2
75822 Kozyr, Ivan - Kryshtal, Dmytro 31.05.20 | 01:30 2:3
75842 Kovalenko, Vyacheslav - Kozyr, Ivan 31.05.20 | 02:00 1:3
56959 Kozyr, Ivan - Chaplyanka, Anatoliy 31.05.20 | 02:30 2:3
56957 Kovalenko, Vyacheslav - Kryshtal, Dmytro 31.05.20 | 03:00 3:1
75840 Kryshtal, Dmytro - Chaplyanka, Anatoliy 31.05.20 | 03:30 2:3
78392 Telnoy, Nikolay - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 06:50 2:3
78317 Arzanov, Dmitry - Zaitsev, Andrii 31.05.20 | 06:55 3:0
78414 Didukh, Viktor - May, Ivan 31.05.20 | 07:25 1:3
78404 Kolos, Maksym - Yehorov, Kyrylo 31.05.20 | 07:30 2:3
78331 Kurotich, Anatoliy - Tovkach, Mykola 31.05.20 | 07:40 0:3
10868 Tkachuk, Oleksii - Vakarash, Roman 31.05.20 | 07:50 0:3
78740 Reva, Anatoliy - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 07:55 0:3
78311 Gogenko, Sergiy - Artem, Gubenko 31.05.20 | 08:00 3:0
78769 Zaitsev, Nikolai - Kinash, Sergey 31.05.20 | 08:05 2:3
78391 Chyzh, Pavlo - Khvysiuk, Andrii 31.05.20 | 08:15 3:1
11411 Zenyuk, Andrey - Pidleteichuk, Petro 31.05.20 | 08:25 2:3
79319 Zharko, Igor - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 08:30 3:0
78239 Zharskiy, Vitaliy - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 08:30 zrušeno
78389 Telnoy, Nikolay - May, Ivan 31.05.20 | 08:35 0:3
78309 Arzanov, Dmitry - Yehorov, Kyrylo 31.05.20 | 08:40 3:1
25308 Kryvyi, Ivan - Tovkach, Mykola 31.05.20 | 08:50 3:1
14270 Presnyakov, Mikhail - Vakarash, Roman 31.05.20 | 09:00 3:2
78768 Timchenko, Roman - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 09:05 0:3
78439 Artem, Gubenko - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 09:10 1:3
78801 Kinash, Sergey - Zaitsev, Andrii 31.05.20 | 09:15 3:0
78396 Kurotich, Anatoliy - Chyzh, Pavlo 31.05.20 | 09:25 3:2
14293 Tkachuk, Oleksii - Zenyuk, Andrey 31.05.20 | 09:35 1:3
78243 Reva, Anatoliy - Zharko, Igor 31.05.20 | 09:40 3:1
78442 Didukh, Viktor - Gogenko, Sergiy 31.05.20 | 09:45 3:1
78308 Kolos, Maksym - Zaitsev, Nikolai 31.05.20 | 09:50 0:3
25480 Kryvyi, Ivan - Khvysiuk, Andrii 31.05.20 | 10:00 3:1
14316 Presnyakov, Mikhail - Pidleteichuk, Petro 31.05.20 | 10:10 3:0
78245 Timchenko, Roman - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 10:15 2:3
78315 Telnoy, Nikolay - Artem, Gubenko 31.05.20 | 10:20 1:3
78999 Arzanov, Dmitry - Kinash, Sergey 31.05.20 | 10:25 3:1
78403 Chyzh, Pavlo - Tovkach, Mykola 31.05.20 | 10:35 1:3
14317 Zenyuk, Andrey - Vakarash, Roman 31.05.20 | 10:45 1:3
78804 Zharko, Igor - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 10:50 3:1
78374 Gogenko, Sergiy - May, Ivan 31.05.20 | 10:55 3:2
78382 Zaitsev, Nikolai - Yehorov, Kyrylo 31.05.20 | 11:00 2:3
25597 Kryvyi, Ivan - Chyzh, Pavlo 31.05.20 | 11:10 3:1
15565 Presnyakov, Mikhail - Zenyuk, Andrey 31.05.20 | 11:20 3:0
78247 Timchenko, Roman - Zharko, Igor 31.05.20 | 11:25 1:3
78400 Didukh, Viktor - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 11:30 3:0
78401 Arzanov, Dmitry - Zaitsev, Nikolai 31.05.20 | 11:35 1:3
78393 Kolos, Maksym - Zaitsev, Andrii 31.05.20 | 11:35 zrušeno
78417 Yehorov, Kyrylo - Zaitsev, Andrii 31.05.20 | 11:44 zrušeno
78307 Zaitsev, Nikolai - Zaitsev, Andrii 31.05.20 | 11:44 zrušeno
78399 Kurotich, Anatoliy - Khvysiuk, Andrii 31.05.20 | 11:45 3:1
14482 Tkachuk, Oleksii - Pidleteichuk, Petro 31.05.20 | 11:55 2:3
78250 Reva, Anatoliy - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 12:00 0:3
78405 Telnoy, Nikolay - Gogenko, Sergiy 31.05.20 | 12:05 2:3
16475 Kolos, Maksym - Kinash, Sergey 31.05.20 | 12:10 1:3
25619 Kryvyi, Ivan - Kurotich, Anatoliy 31.05.20 | 12:20 3:0
14480 Presnyakov, Mikhail - Tkachuk, Oleksii 31.05.20 | 12:30 2:3
78252 Timchenko, Roman - Reva, Anatoliy 31.05.20 | 12:35 3:1
78425 Didukh, Viktor - Artem, Gubenko 31.05.20 | 12:40 3:0
78275 Arzanov, Dmitry - Kolos, Maksym 31.05.20 | 12:45 1:3
78306 Khvysiuk, Andrii - Tovkach, Mykola 31.05.20 | 12:55 2:3
15562 Pidleteichuk, Petro - Vakarash, Roman 31.05.20 | 13:05 3:2
17562 Abanshyn, Igor - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 13:10 - : -
78394 May, Ivan - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 13:15 3:1
79074 Kinash, Sergey - Yehorov, Kyrylo 31.05.20 | 13:20 2:3
78402 Telnoy, Nikolay - Didukh, Viktor 31.05.20 | 13:50 3:0
78397 Gogenko, Sergiy - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 14:25 3:0
45028 Zazimko, Sergey - Udovichenko, Serhii 31.05.20 | 14:35 3:1
43810 Savenkov, Oleg - Tymchyshyn, Ivan 31.05.20 | 14:50 0:3
78438 Artem, Gubenko - May, Ivan 31.05.20 | 15:00 0:3
45542 Volynets, Oleg - Matviienko, Serhii 31.05.20 | 15:10 3:2
33575 Kostiuk, Oleksandr - Lugovskyi, Sergii 31.05.20 | 15:15 2:3
43828 Aksenin, Vasyl - Petryshyn, Igor 31.05.20 | 15:25 - : -
45046 Panchenko, Bogdan - Udovichenko, Serhii 31.05.20 | 15:45 - : -
33785 Voytovich, Sergiy - Semeniuk, Illya 31.05.20 | 15:50 - : -
Mezinárodní - TT Cup ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79387 Khmelevskaia, Natalia - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 07:35 1:3
79389 Kurtenko, Victoria - Tsiupko, Oleksandra 31.05.20 | 08:10 2:3
79391 Melnik, Olga - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 08:45 3:0
79390 Khmelevskaia, Natalia - Kurtenko, Victoria 31.05.20 | 09:20 3:2
79397 Melnik, Olga - Tsiupko, Oleksandra 31.05.20 | 09:55 3:0
79394 Kurtenko, Victoria - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 10:30 3:0
79406 Melnik, Olga - Kurtenko, Victoria 31.05.20 | 11:05 2:3
10686 Khmelevskaia, Natalia - Tsiupko, Oleksandra 31.05.20 | 11:40 2:3
10824 Melnik, Olga - Khmelevskaia, Natalia 31.05.20 | 12:15 1:3
10820 Tsiupko, Oleksandra - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 12:50 1:3
Mezinárodní - Ukraine Win Cup - muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75012 Berezan, Oleg - Gavrilov, Yuriy 31.05.20 | 00:30 2:3
45330 Reznichenko, Denis - Mashtakov, Alexander 31.05.20 | 00:30 1:3
45298 Vakhrushev, Victor - Khakhamidi, Pavel 31.05.20 | 00:30 3:0
75013 Isakov, Vyacheslav - Stepanov, Denis 31.05.20 | 01:05 3:2
45360 Marchenko, Denis - Kovorotushin, Evgeniy 31.05.20 | 01:05 1:3
75022 Pitsyk, Sergey - Shtaer, Arkadiy 31.05.20 | 01:05 3:0
75580 Isakov, Vyacheslav - Khakhamidi, Pavel 31.05.20 | 01:40 2:3
75596 Marchenko, Denis - Mashtakov, Alexander 31.05.20 | 01:40 1:3
75610 Pitsyk, Sergey - Gavrilov, Yuriy 31.05.20 | 01:40 3:1
47722 Berezan, Oleg - Shtaer, Arkadiy 31.05.20 | 02:15 2:3
75616 Reznichenko, Denis - Kovorotushin, Evgeniy 31.05.20 | 02:15 1:3
75691 Vakhrushev, Victor - Stepanov, Denis 31.05.20 | 02:15 1:3
45378 Kovorotushin, Evgeniy - Mashtakov, Alexander 31.05.20 | 02:50 0:3
75696 Shtaer, Arkadiy - Gavrilov, Yuriy 31.05.20 | 02:50 2:3
75719 Stepanov, Denis - Khakhamidi, Pavel 31.05.20 | 02:50 2:3
75723 Berezan, Oleg - Pitsyk, Sergey 31.05.20 | 03:25 3:1
75742 Reznichenko, Denis - Marchenko, Denis 31.05.20 | 03:25 3:1
75765 Vakhrushev, Victor - Isakov, Vyacheslav 31.05.20 | 03:25 1:3
78238 Kanunnikov, Ilya - Derypaska, Roman 31.05.20 | 07:00 3:1
78380 Romanenko, Andrii - Shukin, Dmitriy 31.05.20 | 07:00 3:2
78240 Ratushniak, Vladislav - Matveev, Denis 31.05.20 | 07:30 3:0
13770 Andreev, Oleg - Ptitsyn, Dmitriy 31.05.20 | 08:00 1:3
78241 Kanunnikov, Ilya - Matveev, Denis 31.05.20 | 08:00 1:3
78246 Butkov, Maksim - Shukin, Dmitriy 31.05.20 | 08:30 3:2
13824 Pavlyuk, Roman - Dyakov, Vladimir 31.05.20 | 08:30 3:1
25705 Andreev, Oleg - Dyakov, Vladimir 31.05.20 | 09:00 3:1
78435 Kanunnikov, Ilya - Ratushniak, Vladislav 31.05.20 | 09:00 0:3
78251 Romanenko, Andrii - Butkov, Maksim 31.05.20 | 09:00 1:3
78443 Matveev, Denis - Derypaska, Roman 31.05.20 | 09:30 3:0
13825 Pavlyuk, Roman - Ptitsyn, Dmitriy 31.05.20 | 09:30 3:2
13826 Andreev, Oleg - Pavlyuk, Roman 31.05.20 | 10:00 2:3
25802 Derypaska, Roman - Kanunnikov, Ilya 31.05.20 | 10:00 3:2
25800 Shukin, Dmitriy - Romanenko, Andrii 31.05.20 | 10:00 0:3
25804 Dyakov, Vladimir - Ptitsyn, Dmitriy 31.05.20 | 10:30 1:3
25895 Matveev, Denis - Ratushniak, Vladislav 31.05.20 | 10:30 3:1
25905 Matveev, Denis - Kanunnikov, Ilya 31.05.20 | 11:00 2:3
25902 Ptitsyn, Dmitriy - Andreev, Oleg 31.05.20 | 11:00 3:0
26838 Dyakov, Vladimir - Pavlyuk, Roman 31.05.20 | 11:30 1:3
26879 Butkov, Maksim - Romanenko, Andrii 31.05.20 | 12:00 2:3
13731 Dyakov, Vladimir - Andreev, Oleg 31.05.20 | 12:00 3:0
26878 Ratushniak, Vladislav - Kanunnikov, Ilya 31.05.20 | 12:00 3:0
26882 Derypaska, Roman - Matveev, Denis 31.05.20 | 12:30 3:0
26883 Ptitsyn, Dmitriy - Pavlyuk, Roman 31.05.20 | 12:30 1:3
26953 Pavlyuk, Roman - Andreev, Oleg 31.05.20 | 13:00 2:3
39063 Kuzo, Lev - Kryvorotko, Yevhen 31.05.20 | 13:30 2:3
13733 Ptitsyn, Dmitriy - Dyakov, Vladimir 31.05.20 | 13:30 0:3
39056 Teteruk, Michael - Kebalo, Denis 31.05.20 | 13:30 2:3
39064 Grishchenko, Aleksandr - Pirvelli, Rodion 31.05.20 | 14:00 0:3
39298 Matiushenko, Andrii - Masko, Yevhen 31.05.20 | 14:00 2:3
40467 Nemchenko, Denis - Deynega, Kirill 31.05.20 | 14:15 3:1
39195 Kebalo, Denis - Masko, Yevhen 31.05.20 | 14:30 3:0
39296 Pirvelli, Rodion - Matiushenko, Andrii 31.05.20 | 14:30 2:3
39202 Kryvorotko, Yevhen - Grishchenko, Aleksandr 31.05.20 | 15:00 3:1
39201 Teteruk, Michael - Kuzo, Lev 31.05.20 | 15:00 2:3
39211 Grishchenko, Aleksandr - Teteruk, Michael 31.05.20 | 15:30 - : -
39212 Kuzo, Lev - Kebalo, Denis 31.05.20 | 15:30 - : -
39235 Smetenko, Vadim - Deynega, Kirill 31.05.20 | 15:45 - : -
Rusko - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
74064 Abramov, Kirill - Demic, Ying 31.05.20 | 00:00 3:0
74062 Gribkov, Alexander - Vakar, Sergey 31.05.20 | 00:00 3:1
46761 Pyshkin, Sergey - Vukolov, Andrey 31.05.20 | 00:00 3:1
43655 Elistratov, Igor - Shirokov, Vladimir 31.05.20 | 00:30 3:2
43723 Tukh, Igor - Klimentev, Vladimir 31.05.20 | 00:30 2:3
43658 Yanshaev, Alexey - Nikiforov, Oleg 31.05.20 | 00:30 1:3
74307 Andreev, Danila - Khudaiberdiev, Zhasur 31.05.20 | 06:00 2:3
74309 Kirilenko, Andrey - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 31.05.20 | 06:00 3:2
74321 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis 31.05.20 | 06:00 3:1
63928 Bazilevsky, Vitaly - Merkushin, Yuriy 31.05.20 | 06:30 1:3
74485 Ogay, Sergey - Ilyukhin, Evgeniy 31.05.20 | 06:30 1:3
74502 Rakhmanov, Viktor - Pinkovskii, Pavel 31.05.20 | 06:30 2:3
74509 Khudaiberdiev, Zhasur - Rakhmanov, Viktor 31.05.20 | 07:00 0:3
74508 Molodtsov, Denis - Ogay, Sergey 31.05.20 | 07:00 1:3
74617 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky, Vitaly 31.05.20 | 07:00 0:3
74618 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir 31.05.20 | 07:30 3:2
63997 Merkushin, Yuriy - Kirilenko, Andrey 31.05.20 | 07:30 1:3
74623 Pinkovskii, Pavel - Andreev, Danila 31.05.20 | 07:30 2:3
74797 Andreev, Danila - Rakhmanov, Viktor 31.05.20 | 08:00 3:1
74798 Kirilenko, Andrey - Bazilevsky, Vitaly 31.05.20 | 08:00 0:3
74801 Nemashkalo, Vladimir - Ogay, Sergey 31.05.20 | 08:00 2:3
74863 Khudaiberdiev, Zhasur - Pinkovskii, Pavel 31.05.20 | 08:30 1:3
74904 Molodtsov, Denis - Ilyukhin, Evgeniy 31.05.20 | 08:30 0:3
64000 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuriy 31.05.20 | 08:30 0:3
78739 Demic, Ying - Shirokov, Vladimir 31.05.20 | 10:00 0:3
78395 Safonov, Vladimir - Ivanov, Valery 31.05.20 | 10:00 1:3
78375 Zhulyabin, Vladimir - Menshikov, Andrey 31.05.20 | 10:00 3:1
75577 Elistratov, Igor - Frolov, Alexander 31.05.20 | 10:30 1:3
78377 Novikov, Ilya - Ramenskiy, Igor 31.05.20 | 10:30 2:3
78376 Serebrennikov, Alexandr - Pravednov, Andrey 31.05.20 | 10:30 3:1
78378 Ivanov, Valery - Serebrennikov, Alexandr 31.05.20 | 11:00 3:2
78332 Menshikov, Andrey - Novikov, Ilya 31.05.20 | 11:00 3:2
14269 Shirokov, Vladimir - Elistratov, Igor 31.05.20 | 11:00 0:3
78316 Frolov, Alexander - Demic, Ying 31.05.20 | 11:30 3:2
78423 Pravednov, Andrey - Safonov, Vladimir 31.05.20 | 11:30 3:1
78436 Ramenskiy, Igor - Zhulyabin, Vladimir 31.05.20 | 11:30 0:3
79327 Demic, Ying - Elistratov, Igor 31.05.20 | 12:00 1:3
78386 Safonov, Vladimir - Serebrennikov, Alexandr 31.05.20 | 12:00 3:1
78273 Zhulyabin, Vladimir - Novikov, Ilya 31.05.20 | 12:00 2:3
75581 Ivanov, Valery - Pravednov, Andrey 31.05.20 | 12:30 3:0
78416 Menshikov, Andrey - Ramenskiy, Igor 31.05.20 | 12:30 2:3
75578 Shirokov, Vladimir - Frolov, Alexander 31.05.20 | 12:30 3:0
35828 Homutov, Serguei - Arutiunyan, Artem 31.05.20 | 14:00 - : -
35749 Pyshkin, Sergey - Tukh, Igor 31.05.20 | 14:00 3:1
34517 Vakar, Sergey - Nikiforov, Oleg 31.05.20 | 14:00 0:3
36250 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Kryuchkov, Evgenii 31.05.20 | 14:30 3:0
35751 Vukolov, Andrey - Klimentev, Vladimir 31.05.20 | 14:30 0:3
34518 Yanshaev, Alexey - Ivanov Stanislavovic, Viktor 31.05.20 | 14:30 3:0
36251 Arutiunyan, Artem - Vladimirovich Vahnin, Georgiy 31.05.20 | 15:00 0:3
34525 Nikiforov, Oleg - Yanshaev, Alexey 31.05.20 | 15:00 1:3
35719 Tukh, Igor - Vukolov, Andrey 31.05.20 | 15:00 3:1
34526 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Vakar, Sergey 31.05.20 | 15:30 1:3
35720 Klimentev, Vladimir - Pyshkin, Sergey 31.05.20 | 15:30 1:3
36252 Kryuchkov, Evgenii - Homutov, Serguei 31.05.20 | 15:30 3:0

Šipky

Mezinárodní - Remote Darts League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
44637 Richardson J. - Herewini D. 31.05.20 | 00:00 5:5
16436 Farlam L. - Oshea, John 31.05.20 | 00:30 0:6

Tenis

Exhibice - Exo Tennis Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
53495 Puetz T. - Broska F. 31.05.20 | 10:00 2:0
54122 Gelhardt L. - Haerteis J. 31.05.20 | 11:35 0:2
54124 Schmitz C. - Choinski J. 31.05.20 | 13:00 0:2
Exhibice - International Tennis Series 2020
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32560 Daciek P. - Metz, David 31.05.20 | 14:00 2:0
32652 Daciek P. - Lapides, Sam 31.05.20 | 15:20 - : -
Exhibice - Rakousko Pro Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
78373 Erler A. - Neumayer, Lukas 31.05.20 | 10:00 - : -
78644 Ofner S. - Neuchrist M. 31.05.20 | 12:00 - : -
Exhibice - US Pro Tennis Series, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
35801 Black H.T. - Sewing S. 31.05.20 | 14:00 - : -
35799 Lepchenko V. - Mendez S. 31.05.20 | 14:00 2:0
35825 Nefedova A.E. - Livianu, Jessica 31.05.20 | 15:30 - : -
Turnaje - Rusko- Liga PRO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
58340 Bonev Mitko - Tanev, Ivan 31.05.20 | 09:00 2:0
58393 Zgurov, Philip - Mitev, Kristian 31.05.20 | 10:30 0:2
58394 Slavov Gergi - Simov, Tihomir 31.05.20 | 12:00 0:2
58370 Andonov Ivailo - Boyanov, Daniel 31.05.20 | 13:30 1:2
58392 Kolev, Martin - Manolov Stanislav 31.05.20 | 15:00 - : -

Volejbal

Rusko - Liberty League, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
23405 Panthers - Foxes 31.05.20 | 12:30 1:3
23409 Foxes - Panthers 31.05.20 | 14:00 - : -
Rusko - Ural VC, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
54906 University - Military 31.05.20 | 05:15 3:2
54923 AIR Force - Ural Raiders 31.05.20 | 07:00 1:3
Rusko - Ural VC, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
59981 Ural Stars - Red Fox 31.05.20 | 13:00 - : -
59982 Eurasia - Ural Mountains 31.05.20 | 15:00 - : -